header

Pobyt

Přijímáme děti během celého školního roku, pokud máme volnou kapacitu. Zápis probíhá po předchozí domluvě. Vzhledem k individuální adaptaci dětí volíme postupné zvykání. Chtěly bychom vám co nejvíce vyhovět při docházce vašeho dítěte. Nabízíme několik možností docházky (2 – 5 dní v týdnu).

Pracovní doba:

Pondělí – pátek: 07.30 – 16.00 hod

Strava

Obědy dovážíme ze školní jídelny Otická, která vaří pro mateřské školy. Vždy  dbáme na zdravý vývoj vašich dětí a respektujeme  individuální požadavky na jejich stravování. Stravu denně obohacujeme čerstvým ovocem a zeleninou, cereáliemi. Během dopolední a odpolední svačiny mají děti možnost výběru. Vše probíhá  po dohodě  s vámi tak, abychom u dětí vytvářely návyky správného a zdravého stolování. Cena stravného je zahrnuta ve školném.

Dbáme na samostatnost při sebeobsluze. Děti si samy chystají ke svačině prostírání, tácek, hrníček. Samy si namažou pečivo, nabídnou to, co mají rády. K obědu si chystají příbor a skládají ubrousky. Taktéž si samy přidávají polévku, nalévají tekutiny. Po obědě si po sobě vše uklidí a zasunou  židličku. Za tuto snahu na ně čeká  promluva s Jedlíkem (naše pravidlo).

Pitný režim

Děti mají od ranních hodin kdykoliv k dispozici nápoj na příslušném místě tak, aby si jej samy mohly nalévat. Menším dětem v sebeobsluze pomáháme. Nápoje podle  potřeby doplňujeme (čaj, voda schválená pro užívání do MŠ). Pitný režim je zajišťován také  na školní zahradě.